Dritëroi, siç nuk e keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM)

Këto janë disa nga fotot e rralla të Dritëro Agollit, të cilat janë publikuar nga vajza e tij pasi ai ndërroi jetë pak ditë më parë.

Në to duket Dritëroi sëbashku me familjen dhe nipërit në përiudha të ndryshme. /Albeu.com/
Shtuar më 20/02/2017, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori