Drejtori i Policisë kërcënon reporterin e PD, ja vendimi drastik i Demirajt
Reporteri i Partisë Demokratike është kërcënuar mëngjesin e sotëm nga drejtori i Policisë së Vaut të Dejës dhe shoferi i tij. Lajmin e bëri të ditur kreu i opozitës, Lulzim Basha, gjatë hapjes së fushatës në Shkodër.

PD hapi sot fushatën në Vaun e Dejës i pranishëm ishte vet Basha.
Rasti është denoncuar me shpejtësi te ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj, i cili ka shkarkuar nga detyra drejtorin e policisë.

Ky është incidenti më serioz i regjistruar deri më tani që nga hapja e fushatës elektorale. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2017, ora 22:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori