Dosja Shullazi, Beqaj tregon në gjykatë se si u kërcënua me jetë
Është finalizuar më në fund ballafaqimi mes Emiljano Shullazit dhe biznesmenit Ylvi Beqja.

Mësohet se Beqja ka pohuar para togave të zeza se Shullazi dhe grupi i tij e kishin kërcënuar me armë.

Kaq ka mjaftuar që mes dëshmitarit të penduar të drejtësisë, Beqaj dhe të pandehurve të nisë një debati i ashpër.

Shullazi dhe grupi i tij më kërcënuan me armë. U kërcënova edhe nën mbrojtje”,- pohoi Beqaj. /albeu.com/


Shtuar më 20/06/2017, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori