E FUNDIT/ SPAK me dorë të hekurt, i kërkon me urgjencë Lefter Allës të bëjë testin
Dosja e verdhë e Kujtim Gjuzit dhe historia qesharake me lavazhierin
“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

Veç punës si rrobaqepës, ekonomist, në marketing ai tha se kishte qenë edhe president i një autoshkolle

“Ju thoni që kam qenë shofer në autoshkollë, kam qenë si president i kompanisë, kontrolloja instruktorët”, tha Gjuzi.

Në emision, veç orës, telefonit ai kishte dhe një dosje të verdhë. Por çfarë kishte në atë dosje?

“Emrat e spiunëve që futen në kuvend”, theksoi Gjuzi.
Shtuar më 15/05/2019, ora 23:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori