Doshi: Mbyllja e lojërave të fatit cenon Zen Berishën
Tom Doshi
Deputeti socialist Tom Doshi reagoi sot në lidhje me një shkrim të publikuar nga Gazeta “RD” ku thuhej se Doshi kishte lidhje me lojrat e fatit. Doshi deklaroi se do të heqë dorë nga politika nëse gjendej një lidhje mes tij dhe lojërave të fatit.

“Gazeta “RD” me kryeredaktor Sali Berishën shkruajti për lidhjen time me lojrat e fatit. Nuk kam dhe nuk kam patur ndonjëherë lidhje me lojrat e fatit. Këto janë tratativa të paefektshme për të cënuar pozitën time në lidhje me këtë çështje. Nëse Berisha gjen një lidhje mes meje e lojrave të fatit,heq dorë nga politika përfundimisht“ deklaroi Doshi.

Për deputetin socialist ky biznes po rrënon çdo ditë xhepat e familjeve shqiptare.

“Mbyllja e lojërave të fatit cenon Zen Berishën. Nuk kam dhe as kam pasur ndonjëherë lidhje me lojërat e fatit”, vijoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2013, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori