Dorina Mema e pranon haptas: Dua të bëhem femër por burrërinë…

Ajo është kampione në bodybuilding dhe ka një trup për tu pasur zili.

Modelja Dorina Mema për shkak të trupit shpesh herë është konsideruar si mashkull, por ajo edhe karakterin e ka të tillë.
Në një intervistë për emisionin Thumb Dorina është shprehur se burrërinë e ka në gjak.

"Kur flasim për pjesën e burrërisë, nuk e gjejmë dot sot. Ndoshta më ka bërë puna, ndoshta jeta. Dua të bëhem ndonjëherë femër, por nuk dal dot nga korniza. Burrëria është në gjakun tim", -tha Dorina. /albeu.com/


Shtuar më 03/07/2017, ora 08:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori