Dorëzohet drejtësia, gjyqi ndaj Dajtit pa avokatë
Procesi gjyqësor ndaj Dritan Dajtit, do të zhvillohet pa avokat mbrojtes. Ky ka qenë vendimi i Gjykatës së Krimeve të Rënda pas mungesës së radhës së avokatëve mbrojtës.


Dajti akuzohet për vrasjen e katër oficerëve të skuadrës speciale operacionale në vitin 2009. Seanca e radhës u vendos të mbahet në datën 8 prill, pa avokat mbrojtes dhe me dëshmitarët e çështjes ndaj tij. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2013, ora 13:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori