Dorëhiqet drejtori i pestë i Kadastrës në Vlorë brenda pak muajsh
Ditën e sotme është dorëhequr Bilbil Aliaj nga drejtimi i Kadastrës së Vlorës.

Aliaj u emërua në detyrë në 4 shkurt 2020 dhe e mbajti detyrën për rreth 4 muaj.

Ky është drejtori i pestë i institucionit i larguar nga drejtimi i Kadastrës prej shtatorit 2019. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2020, ora 20:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori