Dorëheqjet në KQZ, priten debate në Kuvend
Kuvendi i Shqipërisë
Dorëheqja e dy anëtarëve të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve Denar Bibës dhe Albana Shtyllës, pritet të jetë sot në qendër të debatit të seancës plenare të Kuvendit.

Nënkryetari i KQZ-së dhe anëtarja Shtylla dhaënë dorëheqjen pas miratimit të hënën nga maxhoranca të kërkesës së saj për zëvendësimin e anëtarit të propozuar nga LSI, Ilirian Muho. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2013, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori