Dorëheqje masive, lënë detyrën nënkryetarë dhe drejtorë të ish-bashkive të djathta
Dorëheqje masive në bashkinë e Pogradecit. Mësohet se kanë dhënë dorëheqjen dy nënkryetarët e PD në Bashkinë e Pogradecit, Polikron Balliu dhe Avdulla Cano.

Gjithashtu nga detyra është dorëhequr drejtori i sektorit të Gjelbërimit Rruzhdi Hymetllari dhe administratori i njësisë Dardan Ceneralli.
Shtuar më 03/09/2019, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori