Donald Lu sërish takim me Fatmir Xhafajn
Paraditen e sotme, Ambasadori amerikan Donald Lu ka shkuar në selinë e Kuvendit, për t’u takuar me Fatmir Xhafajn, kreun e Komisionit të posaçëm të Reformës në Drejtësi.

Ky takim vjen në një kohë pas dështimit për kompromis të liderve të mazhorancës dhe opozitës, Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, të hënën në 6 qershor. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2016, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori