Donald Lu ironizon hapur “peshqit” e mëdhenj: Gëzuar 1 prillin!

Dita e sotme njihet ndryshe edhe si dita e gënjeshtrave.

Për këtë ambasadori Amerikan Donald Lu, postuar një foto shumë interesante.

Me këtë fotopostuar në profilin e Facebook, të Ambasadës Amerikane në Tiranë, bën ironi për kapjen e “peshkut të madh”.

Lu bën pyetjen: Ku janë peshqit e mëdhenj? Përgjigja që merr në foto është një burrë që mban në dorë një pashkë të vogël dhe thotë: Gëzuar 1 prillin! /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2018, ora 17:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori