Doli nga burgu, Ermal Hoxha bën lëvizjen e papritur sapo mori lirinë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lirimi i Ermal Hoxhës, nipi i diktatorit Enver Hoxha, nga burgu ka shkaktuar shumë zhurmë dhe reagime në mediat online.

Ermal Hoxha u lirua me kusht nga dënimi i shkurtuar për sjellje të mirë.

Ai i është bashkuar bashkëshortes së tij Rezarta Shkurta dhe vajzës së tij të vogël.

Dhe vetëm pak orë nga liria, Ermal Hoxha, Rezarta dhe vajza e tyre janë nisur me pushime.

"Familja ime e vockel u bashkua. Faleminderit per cdo fjale e mbeshtetje qe kam ndjere nga ju, keto vite te veshtira…

Uroj nga zemra per gjithsecilin nga ju, te gjitha urimet qe me keni dhene, tju kthehen ne bekime ne jetet tuaja”.- shkruante Rezarta në Instagram duke dhënë lajmin e madh të lirisë. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2018, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori