Doli kundër Bashës dhe pranoi mandatin, deputeti i bashkohet protestës (FOTO LAJM)

Lefter Maliqi, i cili pranoi mandatin e deputetit, pas vendimit të opozitës për t’i djegur ato, i është bashkuar sot protestës përpara Kryeministrisë.

Del fotoja e deputetit të “opozitës së re” në mesin e protestuesve në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.
Shtuar më 08/07/2019, ora 21:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori