Doli deputet në Shkodër, Nard Ndoka thumbon keq Jozefina Topallin
Deputeti Nard Ndoka në një intervistë ka folur mbi jetën e tij, politikën, batutat në rrjet dhe marrëdhënien brenda PD.

Gjatë intervistës Ndoka ka zbuluar faktin pse Jozefina Topalli u la nga Basha jashtë listës.

Deputeti i PD-së deklaroi se politika është si një markë, nëse pëlqehesh je ok, nëse jo përfundon si Jozefina.

Si do të ndjehet Nard Ndoka tashmë që bën pjesë tek brezi “i vjetër” i politikanëve shqiptarë?

Eksperienca është vlerë e çmuar në politike, të jep më tepër epërsi në debat, argumente, ide dhe ballafaqim.

Kur krijon një emër në politik, është njësoj si një “markë”, nëse pëlqehesh, je ‘OK’! Në të kundërt shkon si Jozefina! /albeu.com/

Shtuar më 05/07/2017, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori