"Do vish t’i lyesh ti shkallët!" A e kreu porosinë e Ramës Erion Veliaj? (VIDEO)
Disa ditë më parë në vizitën tek familja Lala, një ndër të prekurat më rëndë prej tërmetit, kryeministri Rama iu hakërrye kryebashkiakut të Tiranës Veliaj, duke e urdhëruar që të nesërmen të çohej në orën 4:30 të mëngjesit dhe personalisht të vinte në godinë për të lyer shkallët.

(Pallati ku po akomodoheshin pjesëtarë të familjes)


Por a ka ndodhur në të vërtetë kjo, a janë lyer shkallët e pallatit dhe a janë hequr “shkarravinat” për të cilat u ankua Rama.

Emisioni Boom, ka shkuar në godinën në fjalë për të parë gjendjen. Këto janë pamjet./Oranews
Shtuar më 05/12/2019, ora 19:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori