"Do vijë Fatos Nano", ish-kryeministri bojkoton Kongresin e PS?
Prej disa ditësh Partia Socialiste është marrë me përgatitjet e Kongerist që po mbahet sot.

Ndër të tjera u përfol shumë se në ketë Kongres do të ishte i pranishëm edhe ish-kryeministri Fatos Nano, por deri më tani Nano nuk është parë askund.

Prej vitesh Nano jeton jashtë vendin dhe si duket nuk e ka gjetur kohën që të jetë i pranishëmkongresin e PS-së.

Nuk dihet nëse Nano mund të mbërrijë gjatë sesionit të dytë të Kongresit, por ky bojkot i Nanos duket si një blof i PS pasi prania e tij u fry shumë nga eksponentët e kësaj partie. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori