"Do të t'i zhduk burimet", gazetarja tregon si e kërcënoi Xhafaj
Gazetari Adi Krasta ka nisur sot rrugëtimin e tij më të ri pas kaq kohësh, emision të cilin e ka quajtur "A".

E ftuaremision ka qenë edhe gazetarja Klodiana Lala e cila ka folur për eksperiencën si gazetare në gazetë dhe në televizion.

Gjatë intervistës me gazetarin Adi Krasta, Lala tregoi edhe një paralajmërim që i ka bërë Fatmir Xhafaj kur ishte në postin e ministrit të Brendshëm.

“Më tha, do t’i zhduk të gjitha burimet. Në fakt e kalova me batutë dhe të qeshur. Kemi qenë të ftuar në një darkë… Ne kemi informacione nga prokuroria që policisë nuk i interesojnë”, tha Lala.

“Sigurisht që nuk ia arriti sepse unë kam patur shumë lajme të rëndësishme sa ishte Xhafaj ministër”, shtoi Lala. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori