Do të garojë përballë Ramës? Basha zbulon qytetin ku do të kandidojë për deputet
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zbuluar mbrëmjen e sotme se në zgjedhjet e 25 prillit do të garojë si deputet në qarkun e Tiranës.

Nisda Tufa: Po flisnim për ekipin e tij, për sfidat që ka vet kryetari i Partisë Demokratike. Ju vetë ku do të garoni, zoti Basha?

Lulzim Basha: Do të garoj në qytetin e Tiranës.

Nisda Tufa: Në Tiranë.

Lulzim Basha: Ky qytet më ka besuar për herë të parë përfaqësimin si deputet. Më ka besuar drejtimin si kryebashkiak dhe unë do të garojë në qytetin e Tiranës. Jo nuk do të garoj në asnjë qark tjetër. Çdo qark do të ketë deputetët e vet dhe drejtuesit e vet.

Shtuar më 23/01/2021, ora 18:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori