"Do të fus plumb ballit", kush është i riu që kërcënoi hapur Ramën
Andrea Kurti është i riu i cili dy ditë më parë është arrestuar pasi kërcënoi hapur kryeministrin Edi Rama.

Në një mesaszh të dërguar në telefonin e Ramës, Kurti shkruante:"Do të fus plumb ballit".

Mesohet se Kurti, është me origjinë nga Puka dhe jetonte në zonën e Unazës së Re me qira.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ende nuk ka dhënë asnjë version zyrtar./albeu.com/
Shtuar më 14/11/2019, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori