Do pajtohen Nard Ndoka me Mesila Dodën? Ja kërkesa e Bes Kallakut (VIDEO)
Nard Ndoka prej kohësh është kthyer në një personazh mjaft të pëlqyer për publikun shqiptar, por duket se ironia therëse ndaj Mesila Dodës dhe kundërpërgjigjja nga kjo e fundit, ka kthyer në skenë aktorin Bes Kallaku.

Ai ka postuar në Facebook një video ku kërkon që ti jepet fund "luftës" mes palëve. Reagimi i aktorit të humorit përcillet pas thumbimit të djeshëm të Ndokës ku e klasifikonte Dodën tek burrat. Por edhe deputetja nuk qëndroi në heshtje, por i'a ktheu përgjigjen me të njëjtën monedhë. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2015, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori