Do nxirreshin jashtë vendit, sekuestrohen 26 mijë dollarë në Rinas
26 mijë e 300 dollarë janë sekuestruar mbrëmjen e sotme në Rinas.

Sipas informacioneve paraprake, asia e parave të padeklaruara do të nxirreshin jashtë Shqipërisë.

Shuma e parave dyshohet si i përkiste një shtetasi turk dhe një shtetasi sirian, ndërsa hetimet kanë nisur për të zbardhur të plotë këtë ngjarje.

Nuk bëhen ende të ditura të tjera informacione, ndërkohë policia ka filluar punën për të rënë zbardhur të plotë këtë ngjarje.


vijon...
Shtuar më 06/03/2019, ora 22:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori