Do ketë dhunë nesër? Basha: Nuk do të preket asnjë fije floku e qytetarëve apo punonjësve të policisë
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se nuk do të ketë dhunë në protestën e nesërme dhe se nuk do të preket asnjë fije floku e qytetarëve apo punonjësve të policisë.

Basha thotë se opozita i ka marrë të gjitha masat për të neuatralizuar provokatorët.

"Nuk do të ketë asgjë që të kërcënojë një fije floku të qytetarit apo punonjësit e policisë së shtetit. Ne kemi marrë të gjitha masat për të identifikuar provokatorët. Edi Rama është në grahmat e tij dhe fundi i tij do të vendoset nesër në një protestë masive qytetare", tha Basha në "Opinion".
Shtuar më 20/06/2019, ora 22:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori