Djema mbani shënime! Vajzat e kësaj shenje horoskopi, janë ëndrra e çdo vjehrre
Zonjat e shtëpisë e dinë mjaft mirë sa e vështirë është të lash, marrësh pluhurat, të hekurosësh çentrot e mamasë të pastrosh apo të gjesh se ku dreqin kanë përfunduar çorapet.

Duke qenë se rrëmuja është ajo çka urrejnë më shumë, nuk është çudi që Virgjëresha të jetë ëndërra e çdo vjehrre.

Në shtëpitë e personave te kësaj shenjeje çdo gjë është e mirëorganizuar dhe çdo centimetër katror i shfrytëzuar si duhet, prandaj janë edhe më maniaket për pastërti e rregull.

Nuk lënë asnjëherë papastërti ne shtëpi dhe duan që gjithçka të shkëlqejë.

Nuk na ngelet veçse të themi, lum kush e ka dhe lum kush e fut në shtëpi.
Shtuar më 17/11/2020, ora 18:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori