Djegia e KZAZ-ve, reagon Rama: Asgjë e paparashikuar
Ndërkohë që në vend situata është mjaft e tensionuar, kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në tëeeter teksa shprehet se fatkeqësisht asgjë e paparashikuar. Nisma e demokratëve është iagjinare dhe misioni i tyre është pa sukses.

"A ia vlen të kryeni krime zgjedhore dhe të përballen me ligjin për ata që e kanë bërë pdLSI në këtë derexhe dhe duan të bëjnë hallin e gomave me sallën e drejtësisë të Shqipërisë ? Zero!"- shkruan Rama.


Postimi i Ramës

Fatkeqësisht asgjë e paparashikuar! Vijon revolucioni imagjinar me punonjësit e bashkive blu.I pyes: A ia vlen të kryeni krime zgjedhore dhe të përballen me ligjin për ata që e kanë bërë pdLSI në këtë derexhe dhe duan të bëjnë hallin e gomave me sallën e drejtësisë të Shqipërisë ? Zero!

Shtuar më 19/06/2019, ora 14:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori