Djegia e kullës me “bar” në Vlorë, Berisha zbulon lidhjen me Gramoz Ruçin
Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet fjalës së qyetarit dixhital.

Ai ka publikuar në Facebookun e tij mesazhin e një qytetari dixhital, i cili thotë se është djegur në Salari të Vlorës kulla e madhe e “barit” të një personi të quajtur Qerem Braçi, i cili sipas qytetarit dixhital, nëna e tij është kushërira e parë e Gramoz Rucit.

Statusi i Berishës:

Ja pse don Gramozi shkeli Kushtetuten dhe regulloren ne mbrojtje te Saje qorrit!

Digjet ne Salari kulla e madhe e “barit” e Qerem Braçit!

Lexoni mesazhin e salariotit dixhital! sb

“Doktorr pershendetje..Nuk paske marr vesh djegien e kullës së madhe te “barit” ne Salari pronë e Qerem Braçit mbrëmë natën,para se te venin ca Iveko te Policis ?Aq bar sa krejt Vlora s’e kishte me gjith Habilajt..T’fala shokut Gramoz-humbje madhe per te.
nëna e ketij trafikantit eshte kusherira e pare e Gramozit,personi ka qenur problematik ne komunen Frakull ka pervetesuar disa toka te te tjereve se bashku me kryetarin e komunes Viktor Çervanaku,..Qeremi ka afera te perbashketa me Gramozin mbjellin se bashku siperfaqesh te medha me kanabis ne vendin e quajtur “Qafa e Kreshës”per tre vjet rresht.me ndihmene tij ai ka arritur drejtor i Ujsjellsit Tiranes emruar nga Lal Fiku..dhe i hequr pas pak ditve e fut ne burg per vepra te tjera ..??!!…plagosje ai se bashku me djemt e tij ne Levan te disa personave dhe asnje dit burg…”
Shtuar më 20/10/2017, ora 18:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori