Dje shkoi me brekushe për të nderuar flamurin, Rama uron shkurt 29 Nëntorin

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook, me të cilën ka uruar shqiptarët për 29 Nëntorin, 74-vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë.

Në një postim të shkurtër në profilin e tij, kryeministri uron shqiptarët nëpërmjet fotos me pamje nga Varrezat e Dëshmorëve:

“MIRËMËNGJES 😃
dhe GËZUAR DITËN E ÇLIRIMIT🇦🇱”, shkruan Rama. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 08:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori