Djali plagos me thikë babain dhe kushëririn, nisin hetimet
Për motive banale, në orët e para të ditës së sotme djali ka plagosur me thikë babain dhe kushëririn. Ngjarja është shënuar në qytetin e Kavajës, nfërsa policia raporton se djali ka plagosur babanë e tij 75-vjeçar dhe kushëririn vetëm 16 vjeç.

Të plagosurit janë Ibrahim Sula 16 vjeç dhe Hekuran Sula 75 vjeç.

Ky i fundit ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, ndërsa 16-vjeçari është jashtë rrezikut. Autori i plagosjes së dyfishtë është Isuf Sula. Lidhur me këtë akt të rëndë, policia ka nisur nga hetimet paraprake. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori