Djali i Nishanit me një Audi luksoz
Ersi Nishani, djali i Presidentit të Republikës Bujar Nishani është shumë i pasionuar pas makinave. Mes fotove të shumta në albumin e tij të fotografive të publikuara në Facebook, në njërën prej tyre ai shfaqet në një Terminal Vip ku ndodhet pranë një mjeti luksoztipit Audi.

Ai vazhdon studimet në Vjenë të Austrisë dhe për këtë arsye duket shumë pak në rrugët e Tiranës. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 11:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori