Djali i Naços dhe vajza e Haxhinastos publikojnë foto nga pushimet (FOTO LAJM)

Fundjavat janë çlodhëse për të gjithë. Por, ajo që bie në sy është se edhe fëmijët e politikanëve kane zgjedhur që këto ditë të nxehta ti kalojnë të relaksuar, në det.

Në një foto të bërë publike, nga djali i deputetit dhe ish-ministrit të LSI-së, Nasip Naço, Franko, ku shikohet në krahët e të fejuarës së tij, vajzës së deputetit tjetër të LSI-së, Edmond Haxhinasto, Eliza, janë në dallgët e detit. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2017, ora 20:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori