Djali i ish-presidentit Mejdani në protestë kundër Ramës
Denion Mejdani, djali i një prej figurave historike në të majtën shqiptare, ish-presidentit Rexhep Mejdani ka qenë prezent sot në protestën e Partisë Demokratike duke u konsideruar edhe "surpriza" e kësaj proteste.

Ashtu edhe siç mund të shihet në foton e mësipërme, Denion Mejdanit shihet mes protestuesve.

Denion Mejdani, ka mbajtur post drejtues në Adminsitratën Shtetërore, gjatë qeverisjes Berisha, teksa muajt e fundit u bë mjaft mediatik falë përplasjeve me Drejtoreshën e Doganave, çka solli dhe shkarkimin e tij nga puna. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2014, ora 21:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori