Djali i bosit të “Liberta”, autor i vrasjes së 25-vjeçarit shqiptar
25-vjeçari shqiptar Flori Mesuti u vra 29 gusht nga djali i bosit të një grupi mafioz në Bari të quajtur "Liberta". Sipas mediave italiane, Francesco Caldarola qëlloi për vdekje me pistoletë 25-vjeçarin shqiptar për shkak se ndërhyri në shuarjen e një sherri mes të rinjsh.

Mesuti jetonte prej vitesh në Itali dhe nuk kishte asnjë precedentë penalë. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori