Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Dita kundër homofobisë, LGBT aktivitete sensibilizuese
Në ditën botërore kundër homofobisë, komuniteti gay në Shqipëri organizon sot një sërë aktivitetesh sensibilizuese. Aktivitetet organizohet në bashkëpunim me ministrinë e punës, cështjes sociale dhe shnaceve të barbarta, organizata të tjera joqeveritare që punojnë për mbrojtjen dhe avancimin e të drejtave të njeriut në vend dhe ambasadat e huaja të akredituara në Tiranë. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2013, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori