Dita e ngrohtë, si pritet të jetë moti gjatë mbrëmjes
Edhe ditën e sotme moti do të vijojë i qendrueshëm në Jug dhe zonën qëndrore.

Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 -5 lartësi vale 1,0 deri në 2,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie gjatë orëve të mbrëmjes.

Temperaturat min dhe max

Zonat malore 8/20°C

Zonat e ulëta 12/26°C

Zonat bregdetare 14/28°C

Shtuar më 22/10/2019, ora 08:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori