Diskutimet për zgjedhjet, PS mbledh kryesinë
Partia Socialiste mbledh nesër kryesinë e cila pritet të diskutojë për katër pika që kanë të bëjnë me organizimin e strukturave për zgjedhjet e qershorit.

Strategjia e fushatës, identifikimi i votuesve dhe dy pikat e tjera janë fushata dhe monitorimi i përgatitjes së zgjedhjeve nga KQZ do te jene pikat që do të diskutohen nga anëtaret. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2013, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori