Diskutimet mbi integrimin, Sekui takon Kadarenë
Integrimi i Shqipërisë është në qendër të një takimi me ambasadorit të Bashkimit Evropian në vendin tonë, dhe shkrimtarit me famë botërore, Ismail Kadare.

Një takim i tillë, është i parë i këtij lloji, dhe sipas prezencës së BE-së në Tiranë do të vijojë me takime me personazhe të tjera të njohur të vendit, për të ndarë vizionin e tyre për integrimin e vendit. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2012, ora 18:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori