Digjet qëllimisht makina në Elbasan
Një automjet është gjetur i djegur mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, në mjetin tip "Passat" në pronësi të Enea Çorbaxhiu e parkuar pranë banesës.

Nga informacionet paraprake dyshohet për zjarrvënieqëllimshme. Mjeti ka marrë dëme të pjesshmë nga djegia. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Shtuar më 10/07/2019, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori