Digjet punishtja e drurit,një i plagosur (VIDEO AMATORE)
Një zjarr i fuqishëm shpërtheu rreth orës 10:00 në një punishte druri në zonën e Porcelanit, pak metra larg rrugës kryesore. Portali Albeu njofton se zjarri rrezikonte dhe banesat përreth. Zjarrfikësit kanë bënë evakuimin e banorëve të banesave përreth punishtes,ndersa ku një i plagosur është nxjerrë nga punishtja i plagosur në krah dhe në këmbë./albeu.com/
Shtuar më 23/06/2012, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori