Digjet makina në Durrës
Një makinë është përfshirë nga zjarri në autostradën Tiranë-Durrës pak më parë.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa për fat të mirë raportohet se nuk ka të dëmtuar në njerëz pasi shoferi dhe pasagjerët kanë dalë prej aty pasi kanë ndjerë tymin.
Shtuar më 20/08/2019, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori