Digjet makina e kryetarit të PS-së në Lezhë
Një automjet është shkrumbuar nga zjarri para prefekturës së Lezhës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesine sotëm dhe në është në pronësi të shtetasit Andi Marku, kryetar i PS dhe ish-kryetar i komunes Kolsh.

Marku ka shërbyer edhe si shesh komisarjati në disa qarqe. Nuk dihen ende arsyeja e kësaj ngjarje. /albeu.com/

Shtuar më 07/05/2017, ora 08:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori