E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Digjet banesa, shpëton banori i saj
Një banesë është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Gjirokastër, ku si pasojë ka mbetur i plagosur banori i saj. Autoritetet lokale njoftojnë se shtëpia ka marrë flakë për shkak të një qiriu, të cilin banori e kishte ndezur në mungesë të energjisë elektrike.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe e ka dërguar 70 vjecarin Niko Gjini në spital për t’u mjekuar.
Shtuar më 27/11/2010, ora 12:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori