Digjen dy automjete në Fier
Në orët e para të mëngjesit të sotëm dy automjete tip "BMW" janë përfshirë nga flakët në Fier. Ngjarja ka ndodhur në lagjen '29 Nëntori', ku janë djegur përkatësisht automjetet me targa AA 595 JE dhe AA 543 DL.

Policia ka mbërritur në vendgjarje për të zbardhur shkaqet që shkaktuan zjarrin e dy mjeteve dhe për identifikimin e pronarëve të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2015, ora 08:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori