Dhuratë një 'Mercedes' luksoz, Xhisiela Maloku shfaqet sërish (FOTO LAJM)

Prej kohësh Xhisiela Maloku është kthyer një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Ajo njihet si ish e dashura e djalit të deputetit të Fushë-Krujës, Rexhep Rrajës. Çdo gjë që Xhisiela publikon në rrjetet sociale kthehet menjëherë në lajm. Ditën e sotme, Maloku ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime.

Nuk kishin si të mungonin edhe dhuratat, ku më e veçanta është makina e bardhë tip "Mercedez Benz" me një buqetë trëndafilash të kuq sipër.

'Dhurata e mija', shkruan Xhisielafoto, teksa vetë shfaqet se ulur mbi makinë.
Shtuar më 02/09/2019, ora 21:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori