Dhunonte motrën, policia i shkon në shtëpi 57-vjeçarit dhe i gjen…
Policia ka vënë në pranga një 57-vjeçarin nga Lushnja e cila ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj motrës së tij 58-vjec.

Sipas njoftimit të policisë gjatë kontrollit që iu bë në shtëpi i është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës material dhe një armë gjahu pa leje.

Njoftimi i policies

Më datë 01.07.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lushnjë, për shtetasin L.R, vjeç 57, ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj motrës, R.R, vjeç 58. Nga kontrolli në banesë, ju gjet dhe u sekuestrua me cilësinë e provës materiale një armë gjahu, pa leje. Nenet 130/4 e 280 të Kodit Penal. /albeu.com/

Shtuar më 02/07/2017, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori