Dhunon gruan dhe një burrë, por shikoni çfarë bën më pas elbasanlliu
Një 40-vjeçar nga Elbasani mësohet të ketë ushtuar dhunë fizike duke goditur ne grushte gruan e tij 25 vjeçe, si dhe një shtetas tjetër 44-vjec.

Sipas bluve personi në fjalë është shtetasi me inicialet L.B, banuese në Elbasan, i cili pasi dyshohet se, ka goditur me grusht, bashkëshorten S.Ç dhe shtetasin S.D.

Ndërsa më tej gjatë arrestimit dhe shoqërimit në polici ai ka kundërshtuar dhe efektivët e policise.

Njoftimi i policisë

Më datë 02.07.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për shtetasin L.B, vjeç 40, banuese në Elbasan, pasi dyshohet se, ka goditur me grusht, bashkëshorten S.Ç dhe shtetasin S.D, vjeç 25 e 44 banues në Elbasan, gjatë shoqërimit në komisariat, ka kundërshtuar punonjësit e policisë. Nenet 130/a, 89 dhe 242 të Kodit Penal. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori