Dhunoi mbesën, pranga 29 vjeçarit fierak
Një 29 vjeçar është vënë në pranga nga blutë e Fierit, pasi kishte ushtruar dhune fizike dhe psikologjike mbi mbesën e tij. Bëhet fjalë për shtetasin Ladi.O, akuzuar për dhunë në familje.

Shtetasi Ladi.O., akuzohet se gjatë ditës së djeshme ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht vajzën 10 vjeçare të vëllait të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprën penale "Dhunë në familje". /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2017, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori