Dhunoi ish-truprojën e Berishës, arrestohet një prej autorëve
Policia e Tiranës ka arrestuar Zamir Sijanin, si një nga autorët e dhunimit të ish-truprojës së Sali Berishës, Ymer Cela dhe djalin e tij Erion Cela.

Ai është i skeduar nga policia e Shtetit si një person me precedent penalë.
Shtuar më 04/06/2019, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori