Dhunohet pedagogia e Shkencave Sociale, në kërkim studenti 24 vjeçar
Lidhur me një rast dhune ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, një pedagoge e Shkencave Sociale është drejtuar në rajonin e policisë për ndihmë.

28 vjeçarja ka denoncuar studentin 24 vjeçar, ndërsa ky i fundit është shpallur në kërkim. Raportohet se autori i kësaj ngjarje është Aldo Cjapi.

Ai ka goditur me grushta dhe shkelma pedagogen me iniciale A.Z.

Denoncimi për ngjarjen është bërë nga vetë pedagogia 28-vjeçare. Ende mbeten mister shkaqet e këtij akti të rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori