Dhunohet një tjetër përfaqësues i LSI-së në Fushë-Krujë
Kjo e diel do të mbahet mend për Lëvizjen Socialiste për Integrim, teksa pas dhunës fizike të ushtruar ndaj kryetares së LSI-së dhe asaj të LRI në Pukë, një tjetër rast dhune është shënuar, kësaj here në zonën e Fushë Krujës.

Njëri prej koordinatorëve të LSI-së në Fushë Krujë është goditur barbarisht dhe ndodhet i shtruar në spitalin Ushtarak të Tiranës.

Pritet që Kandidatja për deputete Nora Malaj të janë një deklaratë për median në spitalin Ushtarak, për të hedhur kështu më shumë dritë mbi ngjarjen. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2017, ora 19:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori