Dhunohet kreu i PR për Kolonjën pas mitingut në Mollas
Fushata zgjedhore duket se nuk është aspak e qetë, madje janë shënuar edhe mjaft incidente. Një rast dhune është shënuar në Kolonjë, ku është sulmuar kreu i PR.

Partia Republikane ka denoncuar sot se kreu i kësaj partie në Kolonjë, Olti Nazarko është dhunuar. Sipas Partisë Republikane, ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, gjatë një takimi elektoral në fshatin Mollas. Kreu i PR në Kolonjë, Olti Nazarko ka marrë disa plagë dhe ndodhet në spitalin e qytetit për të marrë mjekimin e duhur. /albeu.com/

Shtuar më 13/06/2015, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori